Murati deklarohet! Blerimi përballet me Antonelën… - Përputhen, 5 Maj 2021

Objavljeno 5. maj. 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on SLflow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komentarjev

 • ti sjeni ne rregull per vete ne qofte se ke hyre aty per te pyte prinrit mose te kishe hyre aty ne emisjo Ola ma emire ashte Sind ma bajate jeni ti Ola

 • Kjo ola nje murat qe shtiri ne dore dhe kerkon te beje ligjin ne program,imagjino ta vendosesh kryeministre kete,kjo te zbyth nga Shqiperia 😂😂😂😂

 • Sa femer idiote ajo ola femer e degjeneruar 🤦

 • 100 vjece shendet dhe lumturi gjyshes😊

 • O bora femer me pithropshe se ty nuk ka

 • Murat ola nuk është për ty .sindi është për ty mbahu fort lidhjen me sindin

 • Ky blerimi esht rrot nga mendja me burr koti se ai ska ku te vej

 • shkojn shum ola me muratin ❤️

 • Si e lejon produksioni Olen ti thote Sindit pse rrin ne program

 • Ky arjani trap fare

 • Ola I hate you

 • Ola he perfekte

 • E vetmja gje qe te ben te ndjekesh kete format eshte Bora Zemani hallall plaka qe e ka bo

 • O Antonella, ti ja ke prek moralin Blerimit duke I thën se sje burr...jo ai ty.

 • Ti ola je bere bajate pse nuk shikon veten ti qe je me e plakur se ato gocat e perputhen+40 po ai murati kot fare qe merret me ty kot qe ke yre ne emision dil fare dhe leri reat 🤢

 • O Antonella je shum ipokrite...je shum e bezdisshme

 • O ola meso me fol njehere pastaj fol me sindin

 • Te lumt Antonela♥️ veq per ty shikoj ket show kur shof komentusit haha shyqyr qe je largu prej kti se ky veq ligjerata te mba me u kan i ndershem qysh pe qujn komentusit skish ardh iq nket show

 • Mir ta beri turku deklarou prap Poe budall ti moren mente shalet se i ka si burr

 • SA falso je ola as nuk di te flasesh mir ja heq vemenfjen muratit duke u xhveshur SA e shemtuar e flliqur

 • Koka sindit me e madhe se trupi saj

 • po ti shko ne xhakuzi me atdheun dhe pasta blerimi me majt xhoker hec moj se sje ne veti antonel ti don me.ndru shum memkon.perpjet futja

 • sa e neveritshme je o ola lere sindin shiko veten ti je ne plazh me makijazh🤮

 • Fejet e qenit i paske pre😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣ahahahhaahahah

 • Turku fallc e more ola

 • per mendimin tim ti ola shko ne shkoll 8 vjeçare te mesosh shkronjat pastaj ike edukohu mir... sepse ne radhe te pare ti se ke haberin fare per te folur..... sepse vete gjykon kote sindin pa lidhje fare turp per ty....

 • Po qesht me Ledianen sa her qe shehf kameren merret me floke🙈😂😂😂

 • OLA DUHT TE SUSPENDUAR KHUUUUU ME FALNI PO KJO LYP TE FJUTESH PLLEEM GOJES femer e dobet😡😡😡😡

 • Javën tjetër kush do bast se ka takim 4 minutësh mes Olës dhe Sindit

 • Kujdes o Ola se po ta han Sindi Muratin hahahaha qr kjo Ola je krejt vl o buqko ashtu si je edhe e pasjellshme kur bllokon tjeter sepse te shkrujn xhe te thone qe je kot aty.. Ti ricordi made in dukagjin 😉

 • kur sdi ca me thon ku me u kap kjo del dege mdege se do me bo fajtor tjeret

 • acetamol per olen

 • Brand Intimo do kapi 2 milion followers 😂😂😂😂😜

 • kjo antonela sesht mir.Po cmendesh per blerimin o goc

 • Hiqne kit antonelen kurdhen prej emisionit kurdh

 • Ua ju njrz sjeni mire, shkoni shifini edhe nje here episodet me sindin qe ben si SHTAZE, edhe pastaj hajde flisni per Olen, me te drejte se ka Ola se ka njeri ne ate emision, po thote ate qe vete ne kemi pas thene “SINDI LARGOHU NGA PROGRAMI”

  • me ne fund nje koment I drejte se kto i harruan shpejt sjelljet e cmendura te sindit.. tani sindi e ka kuptuar lojen dhe ben si e mire ... 🤮

 • o Ola, o yll, sa mire ja ben Sindit!!

 • Po ikni mo me gjith keto lojra me 2 takime ra ne dashuri ky sa vl je o murat edhe perfaqeson rinin ti

 • o sindi je yll moj zemer po kjo plakushja ola ca ka me ti e shfaqi xhelozin shum hapur ta ka friken vazhdo kshu si je se vetem me embelsin tende i plase ata laraskat vet qesh

 • Ola je nje 0000 me bishte

 • Me te shemtuar se Ola nuk kam par

 • Yyyy kjo Ola pik shije per femer

 • Kjo ola duket si mami muratit shum e madhe nuk shkojn bashke fare, po ban loj ola

  • 😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

 • E nxori fare kjo

 • Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

 • Ahahah

 • Kjo Ola shum monster

 • Per Zoten asnji aty me ty sasht tu lidh Antonel i ke humb tani 😢😢😢😢

 • Pse e pyt Blerinin ca kam ba lop je as pak e mencur sje ti e din ca ke ba pse pyt

 • Ti Antonel i ke humb pikt qysh se i the Sindit je kaq sa takja ime shum e ulet ajo qe bere edhe aktrimin qe qave per Mevlanin se nuk luftove per dashurin se Mevlani se kishte vendos akoma se cilen donte ty apo Ledianen bravo Lediana shum e mencur nejti aty vec te Mevlani kurse ti ke ngel del me njanin e del me tjetrin te ju hyp ne shpin djemve aiii le nam as vet se din ku je 🤣🤣🤣🤣

 • Antonela Sara Aristela Ola edhe Arian Konomi duhet te ikin nga aty se na e shpifen per Zoten ket emision !!!! ok??

 • Ça është kjo tallje e madhe me publikun që bëjnë kta edhe kto konkurentët-aktorët e përputhen?Kjo Olsa Muhameti duhet të jetë shumë perverse sepse nga një anë e solli Sindin prap në program edhe nga ana tjetër i tha Olës që ti thotë Sindit që pse rri akoma në emision edhe që është bërë bajate.

 • Murat bere gabim nuk eshte Ola per ty ,Sindi eshte me e mire ne cdo drejtim

 • Sa e neveritshme kjo ola do tmari vemendje nga sindi sorr e shpifur

 • 😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

 • 😂😂😂kur ze ne goj moralin antonela

 • Pse nuk e largoni ket sindinn se me sherdhoj koken

 • Nuk paska lon as nje veture pa e kaluar muratin.. ma shpejt shkon me dal me shty se tu vozit ky tipi hahaha

 • “Dua ti shoh anen pozitive gjerave, Antonela” -shkeputur nga libri “Bora ne boten e cudirave”

 • Ola, very insecure, full of fear and anxiety.

 • Ola je femer koti katunare 🤮🤮

 • Ola na ke car menderen femer me e shpifur fizikish e me zemer keqe se ti ska o debile ...je vulgare...me ato dhembet si kali thuaj bo bo me kafshoi...na ke hap barkun bajat je ber ti aty sa te shof me vin me 🤮🤮🤮 je nje injorante e papar e sje askush

 • Edhe njerezit qe hiqen si shume te zgjuar , bejne budallalleqe ndonjeher , si Arjani qe pyet Muratin : je ndikuar ti per zgjedhjen ndaj Sintit pas komenteve te Mia ? Po cfar do thoj ai more aman , Po !!! Pyet je si Kalama. Arjani do bente mire ta Shikonte nja 10 here ate puntat , ku e beri Sindin lecke, i tha ti ske per te gjetur njeri , kush te Mer ty , Murati do iki me vrap etjera ,,,,

 • murat mere olen e dil nga emisioni te lutem se spo e duroj dot me mi plasi nervat

 • ajo thote terhiqem nga nje tjeter ky trapi kujton se ka interes te ky pfff

 • Hajde Sindi dil mooo se na ke bezdis

 • Sa femer bajat je moj Ola bashk me Muratin

 • Fakti qe je si natyre xhelozeee Kudh e kapi nga ola ket 😂😂😂😂😂

 • Po nermal qe doken te mir qunat po sa shum ka make up blerimi 😬

 • Ket antonelen mja hek koken i del tjetri osht shum aktore cdo fjal qe thot dhe shkon ja dritth botht atdheut n k... e ku mos me ofendu i gjori bleerimm

 • murati nuk shkon me olen

 • sa kot kjo ola

 • Ky tyrk morati esht i pa vendosur se per para thojke sindit un si kam qef te veshen shkurt e tash ban kesi gjeste sesht shum korrekt sindi 100%ma e sjellshme si ola

 • Bora yll është Ahhahaha nuk të kuptova asgjë Oles hahahahahah

 • Epo kur do te mari fam kjo kare e oles qe sdi te lidhi 2fjal. Po ti ske per te mar moj o idiote. E di pse sepse nuk je e shkathet per te folur

 • Po nese ai djal qe do zgjegjesh ti pranon ai esht mashkulli me vk qe ekziston

 • Kto vajzat pz jan vari lesht pz po qfar te perputhesh me kto mor aman

 • po far qorri ky far murati ku pi gjen kto femra palidhje far femre kot kjo ola kjo qenka me keq se sindi edhe ne parajs me pa e kisha braktis parajsen kisha dal nferr veq mos me pa olen 😡

 • Ola shum negative je Kush je ti te pyesesh Sindin pse qendron ende ne emision? Ti pse hyre ne emision?

 • Hahaahaa Juli ja futi Arjanit kete her per opionionist!!😅😅

 • Blerimi nuk duhet te merret me Antonelen se ajo eshte femer e ulet

 • Ola fejke shume fejke je

 • Murat e gezofsh vendin e parkimit

 • Arjan konomi Number One.

 • O Ola Sindi nuk esht fare bajat.shum gjithmone e kam shajt.per veprimet te shamet.po ti ke ardh bajat.sindi esht me e mir se ty.ti muratit ti vij turp se paska qene fallco

 • Murati ishte cift i mrekullueshem me Sindin!

 • Cne ai deklarim i muratit per Olen , ajo e ka si djale Muratin!

 • Sindi 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ola je ijdjote fare

 • O kush hy ne perputhen, me disturbon... Pupupu

 • Ey murat oğlum, sendikaya kıskandığını, abartılı kıyafetler giydiğini söylüyorum, ama çocukken çıktın ... Bir Türk olarak ... baban göğsünü, göğsünü ve eşek hash ola ??? Helal ,,, Türkiye'de yapabildiğiniz için bir maceraya atıldığınızı düşünüyorum😂😂😂

 • po e din moj se krejt vajzat e shqipris jan ne maqedoni shiten me pare qfar ke ti per maqedonin ti oj qelbesir bura ka maqedonija shiprija ska bura se ju ikin grat ktej na maqedonija kuqko shporu

 • Kur flet edhe Ola qe pallohet me 1 drek me krudo ...o zot ku po shkon kjo bot

 • Ola talli bithen me Muratin se ajo se do nje djal te mire dhe te respektuar por si shprehja e famshme BAD BOY

 • Nije bre Olen ja kom rrit vlerat AHHAHAHAHAHAHHAHA ska 2 jav qe o hi plus qe ke pushim , wtf girl ku mja rrite vlerat ti ?

 • Më disturbon🤣🥺🤐😬 hapu dhe🙅‍♀️🤦‍♀️

 • Sindi je si shpirt o jet ola asht buqe pazari

 • Sindi is still fuckinng annoying !

 • Edhe Ola eshte Ber e Gerrditshme!!!

 • Blerimi i rregullt Sindi e rregullt